Trening Gotowości do WyzwańTM


Trening Gotowości do WyzwańTM buduje umiejętność pełnego skupienia na zadaniu w sytuacjach wymagających wysokiej mobilizacji.

Korzyści:

  • zdolność wysokiej koncentracji na zadaniu
  • opanowanie niezależnie od okoliczności
  • wiara we własne umiejętności i pewność siebie
  • pełne wykorzystanie osobistego potencjału w każdej sytuacji.

Więcej i szybciej z zachowaniem wysokiej jakości. Tak wygląda rzeczywistość, w której muszą odnaleźć się liderzy i zespoły. Tak też wygląda rzeczywistość sportowców.

Skorzystaj z doświadczeń wybitnych zawodników i naucz się jak optymalnie przygotowywać się do wyzwań, by mimo stresu, braku kontroli sytuacji i zmieniających się okoliczności radzić sobie z nimi na najwyższym poziomie.

W treningu sportowym bezpośrednie przygotowanie startowe (BPS) ma na celu zbudowanie najlepszej dyspozycji startowej zawodnika. Od strony psychologicznej wypracowanie swojej indywidualnej rutyny startowej jest tym samym – mentalnym bezpośrednim przygotowaniem do wyzwania.

Chcę złapać czucie piłki, poczuć atmosferę, nastawić się psychicznie. Wyobrażam też sobie różne sytuacje meczowe. Na przykład, kiedy wychodzę do dośrodkowania, myślę o tym, że atakują mnie rywale. Przypominam sobie różne schematy. Tak wciągam się powoli w mecz i tak nabieram pewności siebie. Kiedy stoję w korytarzu przed pierwszym gwizdkiem, jestem pewien, że wszystko zrobiłem jak należy. Mogę zacząć mecz. Chcę pokazać na co mnie stać! – JERZY DUDEK

Jerzy Dudek “Pod presją. Jak wytrzymałość psychiczna pomaga zwyciężać”, Wydawnictwo Sport and Profit, 2012

Chodzi o to, by niezależnie od sytuacji, okoliczności i formy wyzwania, jakim mogą być wystąpienia publiczne, trudne spotkania negocjacyjne i inne – umieć wprowadzić się w stan pełnej gotowości do działania. Chcesz wiedzieć, jak?

Wróć do pełnej Oferty