Psycholog sportu. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Psychologii Sportu PTP, Zespołu ds. Psychologii Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Od zawsze miłośniczka sportu. Wyczynowo przez wiele lat związana z jeździectwem – Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego. Zdobyła liczne medale Mistrzostw Polski, w latach 2005-2011 zawodniczka Kadry Narodowej. W 2017 roku nominowana na psychologa Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
W swojej pracy opiera się na założeniach psychologii pozytywnej. Koncentruje się na poprawie efektywności oraz wzrostu osiągnięć współpracujących z nią sportowców – zawodowców i amatorów. Zwraca uwagę na zachowanie równowagi między sportem (pracą) i życiem prywatnym zawodników oraz rozwojem ich dobrostanu.
„Wszystko, co najlepsze w sporcie amatorskim i zawodowym – dla innych”
Dzięki doświadczeniu w obszarze HR dogłębnie zna specyfikę rynku pracy. Prowadzi projekty doradcze oraz diagnozy i rozwoju kompetencji pracowników dla wielu branż.
Tytuł magistra psychologii uzyskała na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych z Psychologii Sportu Pozytywnego na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Sopocie.